بلاگ

مشخصات مهم برای خرید سینک ظرفشویی خوب

ویژگی های سینک خوب

بیشتر سینک های ظرفشویی آشپزخانه و حمام دارای سوراخ های نصب شده برای شیرهای آب است. اگر شیر آب جدیدی را برای یک سینک ظرفشویی خریداری می کنید ، باید با تعداد و فاصله سوراخ های ظرفشویی مطابقت دهید. برای پوشاندن سوراخ اضافی در سینک یا پیشخوان می توانید یک پایه نصب کنید ، اما سعی نکنید سوراخ های اضافی را در یک سینک ظرفشویی یا پیشخوان موجود سوراخ کنید.

نصب و تعمیرات

تعویض شیرآلات و سینک ظرفشویی در کنار هم آسان تر است زیرا می توان شیر آب را قبل از اینکه سینک ظرفشویی شود در سینک ظرفشویی یا پیشخوان نصب کرد. اکثر شیرهای آشپزخانه و سرویس بهداشتی دارای ضمانت مادام العمر هستند که نشت  ها را پوشش می دهد.تولید کننده فقط قسمت تعویض را به شما می دهد. نصب آن به خود شما بستگی دارد.

سینک ظرفشویی

وسایل آشپزخانه از جنس استیل بیشتر از هر نوع دیگری خریداری می شوند. ما سینک های 18 تا 23 سنج را آزمایش کردیم. هرچه اندازه گیری پایین تر باشد ، فولاد ضخیم تر است. ما همچنین به سر و صدایی که از آب روان ایجاد می شود گوش می دهیم و وزنه ها را پایین می آوریم. ما دریافتیم که اندازه گیری ارتباط کمی با عملکرد دارد و سینک ظرفشویی ها با پد های جاذب صدا ، که در قسمت پایین و کناره های خارجی قرار گرفته اند باشند.

سینک ها را می توان با پیشخوان هایی که از همان مواد ساخته شده اند ، برای یک ظاهر یکپارچه جفت کرد. در آزمایش ها گرمای زیاد و انداختن یک شی  تیز و سبک ، شبیه چاقو ، به سطح جامد آسیب رسانده است.

عمق کاسه ها معمولاً 6 تا 12 اینچ است. عمیق ترها پاشش ها را کاهش می دهند ، اما بسته به قد شما ممکن است برای رسیدن به ته یک سینک بسیار عمیق سخت باشد.

هنگام خرید شیر آب ، ارتفاع سینک ظرفشویی را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که هر شیر آب به خوبی درون ظرفشویی قرار گرفته باشد تا از چکاندن آن روی پیشخوان جلوگیری شود. یک شیر آب بزرگ برای یک سینک ظرفشویی کوچک انتخاب نکنید ، که می تواند باعث پاشیدن آب شود. ما همچنین شیرهای آب با پایان رسوب فیزیکی بخار (PVD) و ضمانت تمام عمر را پیشنهاد می دهیم. این مواد تکمیل شده از مس ، نیکل و سایر مواد تقلید می کنند و در آزمایشات شیر ​​آب عملکرد خوبی داشته اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *