بلاگ

ویژگی های توالت فرنگی مناسب

توالت فرنگی فروشگاه نوین کالا

توالت فرنگی ها در مدل های یک یا دو تکه ساخته می شود. بیشتر توالت ها دو تکه هستند ، به این معنی که کاسه به مخزن پیچ می شود. توالت فرنگی های دو تکه به طور کلی قیمت کمتری نسبت به یک تکه دارند. اگرچه تمیز کردن توالت یک پارچه آسان تر است.

اگر هنگام خرید توالت فرنگی قطعات نصب در آن گنجانده نشده است ، اطمینان حاصل کنید که تمام قطعات مورد نیاز خود را خریداری کرده اید: صندلی توالت ، یک حلقه موم با آستین ، پیچ های کمد و درپوش های پیچ و مهره و …

کاسه های توالت فرنگی به شکل های گرد و کشیده (بیضی) موجود است. کاسه های کشیده معمولاً 2 اینچ بیشتر از کاسه های گرد هستند و راحتی بیشتری را ایجاد می کنند. کاسه های گرد عموماً قیمت کمتری دارند و در فضاهای کوچک نیز به خوبی کار می کنند. قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که فضای شما یک کاسه بلند را در خود جای داده است.

ارتفاع کاسه به طور کلی 14 تا 15 اینچ از سطح کف (بدون نشیمن) اندازه گیری می شود. کاسه های بلندتر برای راحتی و دسترسی در ارتفاع یک صندلی استاندارد (16 تا 19 اینچ) موجود است.

سیستم فلاش توالت فرنگی :

  •     سیستم فلاش به کمک فشار: هوای تحت فشار هنگام شستشو ، آب را به داخل کاسه وارد می کند و احتمال گرفتگی را کاهش می دهد. این سیستم پر سر و صدا و گران است و ممکن است نیاز به نگهداری پرهزینه داشته باشد.
  •     سیستم گرانش فلاش: رایج ترین و ساده ترین سیستم از وزن آب برای تولید فشار گرگرفتگی استفاده می کند. فشار همه چیز را از مخزن وارد کاسه می کند . این سیستم فلاشینگ ساکت تر است و نسبت به سیستم فلاشینگ با کمک فشار نیاز به نگهداری کمتری دارد.

سایر ویژگی های کاسه که باید به آن توجه کنید:

لوله ای شبیه مارپیچ در کناره های توالت شما که آب از آن عبور می کند که احتمال گرفتگی و سرریز شدن را کاهش می دهد.

تقریباً تمام توالت ها ظرفیت مخزن مشابهی دارند. هنگام انتخاب مخزن ، باید اندازه دریچه شستشو و موقعیت اهرم فلاش و همچنین سیستم فلاشینگ را در نظر بگیرید.

دریچه شستشو که در مرکز مخزن قرار دارد توسط اهرم فلاش فعال شده و آب نگه داشته شده در مخزن را آزاد می کند. هرچه شیر فلاش بزرگتر باشد ، میزان جریان آب بیشتر است. اهرم های شستشو یا در کنار ، جلو یا بالای مخزن قرار می گیرند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *