بلاگ

راهنمای خرید توالت فرنگی ارزان و با کیفیت

توالت فرنگی e1609048929299

بهترین توالت ها باید ضمن ایجاد عملکرد بدون نگرانی ، در مصرف آب صرفه جویی می کنند.

توالت فرنگی مخصوصاً در خانه های بزرگ باید قابل اطمینان باشد و یک سرویس بهداشتی خوب باید یک دهه یا بیشتر دوام داشته باشد بدون اینکه تعمیر و نگهداری زیادی داشته باشید. این راهنمای خرید به شما کمک می کند تا یک مدل با کارایی مناسب برای خانه خود انتخاب کنید.

چگونه توالت ها آزمایش می شوند؟

برای آزمایش حذف مواد زائد جامد ، مهره های پلاستیکی به اندازه سنگ مرمر ، اسفنج های وزنه دار و کیسه های آب پر شده را درون کاسه می اندازیم و اندازه گیری می کنیم که چطور هر فلاش زباله های شبیه سازی شده را کنترل می کند.

برای توسعه رتبه بندی توالت ها ، آزمایش های متعدد را به حذف زباله ، تمیز کردن کاسه توالت و مسدود شدن خط تخلیه قرار داده اند. همچنین میزان صدای گرگرفتگی توالت را باید اندازه گیری کرد.

از روش های متعدد برای ارزیابی میزان تمیز بودن توالت در کل کاسه استفاده می شود. ابتدا با استفاده از رنگ قرمز ته یک کاسه تمیز یک شکل مستطیل ترسیم می کنیم. آزمایش کنندگان اجازه می دهند کاسه پر شود ، سپس با استفاده از یک قلم محلول در آب در اطراف کاسه حدود یک اینچ زیر لبه خط می کشند بعد ، شستشو می دهند. سپس اندازه گیری می کنند که چه مقدار رنگ قرمز و نشانه های قلم باقی مانده است. هرچه توالت بهتر تمیز شود ، علامت های کمتری باقی بماند مورد تایید است. این آزمون را سه بار تکرار می کنند و میانگین رسیدن به یک امتیاز را محاسبه می کنند. برای اندازه گیری میزان از بین بردن بو و مقدار فاضلاب پس از شستشو معیار های آزمایشات است.

باید بررسی شود که توالت چگونه زباله ها را از کاسه ای به فاضلاب دیگر منتقل می کنند و آیا نیروی کافی برای اطمینان از گیر نکردن زباله وجود دارد ، به خصوص اگر زباله ها مسیری طولانی به فاضلاب را طی کنند. در آزمایش های سر و صدا ، با یک دسی بل اندازه گیری می شود که چقدر توالت فرنگی هنگام شستشو صدای بلندی دارد.

توالت ها بر اساس نوع کارکرد

گرچه ویژگی های زیادی برای خرید توالت فرنگی در نظر گرفته شده است ، از جمله ارتفاع ، شکل کاسه ، رنگ ، سبک و فن آوری شستشو ، بیشتر توالت ها به یکی از دو نوع اساسی تقسیم می
شوند: تغذیه نیروی جاذبه و کمک فشار

 

راهنمای خرید توالت فرنگی

توالت های کمکی

از آنجا که آب ، هوای درون مخزن آب بندی شده را فشرده می کند ، فشاری ایجاد می کند که زباله ها را با قدرت از خط زباله خارج می کند.

توالت فرنگی با کمک فشار انتخاب ویژه ای برای خانواده های پرجمعیت است ، اما دارای گرگرفتگی سر و صدا است.

قبل از خرید مطمئن باشید که خانه شما حداقل 11 کیلوگرم در هر اینچ مربع فشار آب دارد ، حداقل مورد نیاز برای عملکرد صحیح توالت فرنگی.

جوانب مثبت: توالت های کمکی با فشار زیاد مواد زائد جامد شبیه سازی شده را در آزمایش ها با چند مسدود کننده ارسال می کنند.

جوانب منفی: این توالت ها سر و صدا هستند. بلندترین ها صدای واضحی را منتشر می کنند. همچنین می توانند گران باشند.

توالت های خوراکی جاذبه

همانطور که از نام آنها پیداست ، این توالت ها یک دریچه شستشو دارند که به نیروی جاذبه متکی است.

آب از مخزن به داخل کاسه می ریزد تا زباله ها را به سمت پایین تخلیه منتقل کند. آنها می توانند با حداقل 4.5 کیلوگرم در هر اینچ مربع فشار آب خانگی کار کنند.

جوانب مثبت: توالت های تغذیه جاذبه , ساکت و آرام تر از مدل های کمک فشار می باشند.

جوانب منفی: مدل های با قیمت پایین ممکن است نتوانند زباله ها را به درستی جابجا کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *